Senior AML Officer

AVANT investiční společnost, a.s., leader v oblasti správy fondů kvalifikovaných investorů, hledá do dynamického teamu posilu na pozici Senior AML Officer.

Více o AVANT investiční společnost, a.s. naleznete na: www.avantfunds.cz

Náplň práce:

  • provádění kontrol klientů a transakcí na úseku boje investiční společnosti proti praní špinavých peněz (AML) a financování terorismu (ATF) podle zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, ve znění pozdějších předpisů (AML zákon),
  • řízení nastavování provozních procesů a systémů,
  • tvorba vnitřních předpisů v oblasti AML&ATF,
  • administrativní činnosti související s výkonem Compliance,
  • konzultace v oblasti AML&ATF pro ostatní útvary společnosti,
  • spolupráce s Junior AML Officerem
  • úzká spolupráce s ostatními útvary (Právní oddělení, Risk, Administrace fondů).

 Požadujeme/očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání alespoň stupně Bc. (ideálně ekonomického, právního nebo technické zaměření), vzdělání na vyšší odborné škole (ideálně ekonomického, právního nebo technického zaměření, titul DiS) a praxe min. 1 rok v AML&ATF, nebo středoškolské vzdělání s maturitou a dlouhá praxe v AML&ATF
  • znalost AML&ATF legislativy
  • orientace ve veřejných rejstřících (Obchodní rejstřík, Evidence skutečných majitelů, Živnostenský rejstřík),
  • základní orientace v oblasti kapitálových trhů, investičních společností a investičních fondů – je výhodou, ale není podmínkou,
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a kreativitu,
  • analyticko-syntetické myšlení,
  • přehled a znalosti v oblasti finančních institucí, financí, ekonomiky, právních vztahů a obchodního života

 Nabízíme:

  • zázemí úspěšné stabilní finanční instituce s nejširším portfoliem fondů kvalifikovaných investorů na trhu
  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě,
  • kvalitní zaškolení
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • kariérní rozvoj v rámci specializované agendy, možnost dalšího profesního růstu
  • mobilní telefon a notebook pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní doba
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenkový paušál, výuka cizích jazyků, karta Multisport, home office apod.)
  • pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
  • atraktivní pracovní prostředí, prostorné kanceláře v CITY TOWER

Místo výkonu práce: Praha 4 – Pankrác

Nástup: ihned/co nejdříve

AVANT investiční společnost, a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Pankrác

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Vaše CV a budeme Vás kontaktovat. Těšíme se na Vaši zprávu.