Finanční účetní

Jste komunikativní, baví Vás čísla a chcete být součástí společnosti, která se řadí mezi jedničky na trhu?

Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetnictví finančních institucí
  • sestavování účetních závěrek, zpracování daní a daňových přiznání
  • spolupráce při optimalizaci účetních procesů a postupů
  • komunikace s ČNB, depozitáři, auditory, finančním úřadem
  • tvorba výkazů, výročních zpráv a dalších podkladů pro vedení společnosti a dozorující orgány,
    příprava hlášení, statistických výkazů

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru (obor účetnictví výhodou)
  • znalost českých účetních standardů a orientace v daňové problematice (zkušenosti s vyhláškou
    501/2002 Sb. výhodou)
  • orientace v IFRS výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • analytické schopnosti, zodpovědnost a pečlivost
  • znalost práce na PC, MS Office

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v úspěšné a rostoucí společnosti
  • moderní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností
  • kvalitní zaškolení, přátelský kolektiv
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • atraktivní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, mobil i pro soukromé účely, roční bonus,
    jazyková výuka a další)

Pracoviště:

  • Praha 4 – Pankrác ; nebo
  • Brno – Veveří, Šumavská 524/31
  • home-office dle dohody

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Vaše CV a budeme Vás kontaktovat. Těšíme se na Vaši zprávu.